x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski Region: Americas

Najważniejsze cechy rozwiązania

icon piggy bank
Oszczędność kosztów

Okablowanie strukturalne jest bardziej opłacalne przy większych odległościach niż dedykowane kable AV o dużym przekroju.

icon two scales with weights
Łatwiejsza praca

Okablowanie skrętkowe jest lżejsze, łatwiejsze do przeprowadzenia w kanałach kablowych i umożliwia przesyłanie sygnału 4K UHD na znacznie większe odległości niż w przypadku kabli HDMI lub DisplayPort. Jest to łatwa w użyciu technologia, którą zna większość personelu technicznego i informatycznego.

icon security camera
Konwergencja IP

Podłączenie infrastruktury AV przez sieć Ethernet ułatwia konwergencję z innymi systemami opartymi na protokole IP, takimi jak rozwiązania dla inteligentnych budynków, w celu scentralizowanego sterowania i zarządzania energią.

icon umbrella
Gotowość na przyszłość

Dobrze zaplanowany system okablowania strukturalnego z łatwością dostosuje się do nowego sprzętu. Zgodność wsteczna okablowania kategorii oznacza, że kabel Cat6A zainstalowany pierwotnie do obsługi sieci gigabitowej będzie również obsługiwał systemy 10Gbt/s bez konieczności ponownego okablowania.

Najważniejsze cechy produktów

Rozwiązania okablowania strukturalnego Molex Connected Enterprise Solutions cieszą się uznaniem ze względu na wysoką wydajność, trwałość i innowacyjność. Nasze miedziane rozwiązania PowerCat zostały zaprojektowane z myślą o obsłudze sieci 10 Gigabit Ethernet (10GBase-T) i są w pełni gotowe do obsługi nowej generacji PoE o dużej mocy.

Ekranowane kable krosowe C6A

Przeznaczone do obsługi szybkich sieci 10GBASE-T i wstecznie kompatybilne z sieciami 10/100/1000BASE-T. Kable są wstępnie zakończone wtyczkami RJ45 i wyposażone w wąskie wtyki na końcach.

Doweidz się więcej
Obudowy strefowe

Proste i elastyczne podejście do okablowania strefowego zapewnia wiele korzyści. Te wytrzymałe, uniwersalne obudowy strefowe są przeznaczone do umieszczania w nich urządzeń pasywnych i/lub aktywnych. Dostępne są wersje do montażu w suficie i pod podłogą.

Doweidz się więcej
Modularne panele krosowe DataGate

Solidny i elastyczny produkt, jakim jest panel krosowy DataGate bez modułów, może być skonfigurowany w celu zapewnienia dokładnej liczby wymaganych portów.

Doweidz się więcej
Wtyk modularny Cat 6A

Zaprojektowany do obsługi sieci 10Gb i idealny do zastosowań wymagających dużej przepustowości. Ta wtyczka modułowa jest łatwa do zakończenia i dostępna w konfiguracji prostej kątowej.

Doweidz się więcej
Podsumowanie

Wbudowanie systemów AV w nową lub istniejącą sieć Ethernet przynosi znaczące korzyści. Niezależnie od tego, czy system pracuje w standardzie HDBase-T czy SDVoE, wysokiej jakości okablowanie C6A firmy Molex zapewnia wysoką jakość dźwięku i obrazu.

Doweidz się więcej