x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski Region: Americas

Korzyści rozwiązania

Power over Ethernet stanie się kręgosłupem ekosystemu inteligentnych budynków. PoE redukuje, a nawet eliminuje zapotrzebowanie na punkty zasilania dla urządzeń, więc inteligentne sensory mogą być zintegrowane z siecią w każdej lokacji. Inteligentne budynki mogą teraz używać jednego kabla do zasilenia i komunikowania się z usługami VolP, monitoringiem IP, punktami kontroli dostępu, kamerami, HAVC, innymi inteligentnymi urządzeniami i sensorami. PoE może zintegrować w jedną sieć urządzenia Internetu rzeczy (IoT) i doskonale wpisuje się w rynek inteligentego oświetlenia LED.

Clock icon

Oszczędności - skrócenie czasu i kosztów instalacji okablowania elektrycznego. Kable sieciowe nie wymagają montażu przez wykwalifikowanego elektryka i mogą być umieszczone w dowolnym miejscu.

icon asset symbol

Uniwersalność urządzeń - brak potrzeby połączeń poprzez gniazdka elektryczne, urządzenia takie jak kamery IP i bezprzewodowe punkty dostępu mogą być umieszczone tam, gdzie są najbardziej potrzebne i z łatwością przeniesione, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Outlet Icon

Niezawodność - zasilanie PoE pochodzi z centralnego i uniwersalnego kompatybilnego źródła, a nie z rozproszonych gniazd ściennych. Może być wspierane przez zasilacz awaryjny lub sterowane w celu łatwego wyłączania lub resetowania urządzeń.

Analiza w czasie rzeczywistym – oferuje udostępnianie informacji z podłączonych urządzeń IP.

Smart Connectivity

Kontrola – okablowanie PoE pozwala zapewnić, że urządzenia mogą być kontrolowane i zarządzane zdalnie.

Battery icon

Smart – zasilanie PoE jest inteligentne i zaprojektowany do ochrony urządzeń sieciowych przed przeciążeniem, zbyt niskim przepływem energii i niepoprawną instalacją.

Circuit icon

Bezpieczeństwo - standard PoE obejmuje szereg środków zapewniających jego bezpieczne działanie, zarówno w celu ochrony starszych urządzeń przed uszkodzeniem, jak i w celu ochrony użytkowników przed zagrożeniami związanymi z zasilaniem elektrycznym.

Produkty i rozwiązania PoE

Molex oferuje kompleksowe rozwiązanie PoE, począwszy od kategorii 5e U/UTP 22 AWG do kategorii 6A U/FTP w zależności od potrzeb użytkownika i wymaganego poziomu przygotowania na przyszłe aplikacje.

Modularny wtyk RJ45 kategorii 6A do łączy MPTL

Modularny wtyk kategorii 6A firmy Molex została zaprojektowany do obsługi sieci 10 Gb i może być łatwo zakończony przy użyciu szczypiec równoległych. Zakończenie odbywa się poprzez umieszczenie przewodów w odpowiednich szczelinach matrycy i jej zaciśnięciu na korpusie modułu przy użyciu...

Ucz się więcej

Elastyczność

Oprócz standardów PoE takich jak IEEE 802.3bt Type 4 Class 8 (90W) musimy również spojrzeć na standardy, które mają wpływ na system okablowania. Bardzo ważne jest, aby projekt i wykonanie okablowania były zgodne ze sobą.

Z zasilaniem wiąże się odpowiedzialność

Przewodnik instalacyjny Molex PoE (dostarczony jako część narzędzia Molex – Kalkulator PoE) pomoże ci w planowaniu.

Dowiedz się więcej