x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski

Korzyści rozwiązania

Światłowód OM5 ma rozszerzony zakres pasma od 850 do 950 nm, co pozwala mu zapewnić optymalne wsparcie dla aplikacji SWDM, zwiększając jego zdolność do przesyłania co najmniej czterech długości fali na dalsze odległości, zmniejszając liczbę włókien równoległych czterokrotnie.

Transmisja 40G i 100G za pomocą pojedynczej pary włókien zmniejsza ilość wymaganych włókien dla dużych prędkości o 75%, oferując tym samym znaczne oszczędności miejsca i kosztów.

Obsługuje co najmniej cztery transmisje w zakresie długości fali od 850 do 950 nm.

Optymalna obsługa technologii SWDM na większą odległością z możliwością migracji prędkości transmisji aż do 400 Gb/s.

Kompatybilność wsteczna z technologiami OM3 i OM4 ułatwia modernizację infrastruktury sieciowej Data Center do standardu OM5.

Produkty i rozwiązania OM5

Nasze produkty i rozwiązania światłowodowe zapewniają długotrwałą wydajność w wymagających środowiskach o dużej gęstości. Wybierz Molex CES, aby wdrażać zwiększanie prędkości w sieci LAN w przedsiębiorstwach oraz w Data Center.

12 Włóknowy kabel połączeniowy ModLink MM OM5, “Low Loss” LSZH, F-F, polaryzacja B, 5m

Molex oferuje zaawansowane kable światłowodowe typu Plug and Play. Kable fabrycznie posiadają bardzo wysokie parametry optyczne, elastyczny system konfiguracji a ich instalacja jest bardzo ekonomiczna. ModLink jest idealny w zastosowaniach o znaczeniu krytycznym, takich jak centra danych i sieci pamięci...

Ucz się więcej
Światłowód krosowy, MM OM5, Duplex LC – Duplex LC, LSZH, 1m

Światłowode kable krosowe Molex jako standard posiadają powłokę LS0H. Powłoki PVC oraz Plenum są dostępne na specjalne zamówienie. Kable krosowe oferują fabryczną, wysoką jakość parametrów, różne rodzaje złączy oraz wydajność standardów ISO. Kable dostępne są w różnych wariantach długości. Molex...

Ucz się więcej

Szybkie rozwiązania dla Data Center

Dowiedz się, w jaki sposób nasza oferta produktów i rozwiązań OM5 pomoże zwiększyć prędkość danych w Twoim Data Center.

OM5: Szerokopasmowy światłowód wielomodowy

Wzrost zapotrzebowania na wyższe prędkości transmisji i przepustowość doprowadził do innowacji w postaci technologii OM5.

Dowiedz się więcej

Korzystając z tej strony internetowej użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji

Ustawienia plików cookies na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies", aby dać Ci najlepszą możliwość przeglądania zawartości strony. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies kliknij "Akceptuję". W przeglądarce internetowej możesz zawsze zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Zamknij