x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski Region: Americas
Wydajna łączność dla nowego poziomu automatyki przemysłowej

IoT i IoS umożliwiają stworzenie inteligentnej fabryki. Szczegółowe, bieżące dane umożliwiają kolejny poziom automatyzacji i uczenie się maszyn, które sprawią, że fabryki będą stopniowo coraz bardziej produktywne i wydajne.

U podstaw tej rewolucji leży infrastruktura fizyczna, która łączy urządzenia, systemy i maszyny. Sektor przemysłowy charakteryzuje się jednym z najdłuższych okresów odświeżania sieci w biznesie, dlatego systemy okablowania strukturalnego muszą zapewniać niezawodność, elastyczność i długotrwałą wydajność.

Oferta firmy Molex w zakresie połączeń miedzianych i światłowodowych obejmuje produkty zaprojektowane z myślą o różnych trudnych warunkach panujących w fabryce. Dzięki czołowej na rynku 25-letniej gwarancji na wydajność systemu* oraz globalnej pomocy technicznej mogą Państwo mieć pewność, że sieć będzie spełniać zmieniające się wymagania Państwa zakładu.

Skontaktuj się z zespołem sprzedaży

Kluczowe sektory

Przemysł farmaceutyczny i chemiczny
Motoryzacja
Ropa i gaz
Obronność i wojskowość
Transport materiałów
Żywność i napoje
Górnictwo i metalurgia

Rozwiązania w zakresie łączności przemysłowej

Firma Molex Connected Enterprise Solutions od ponad 35 lat opracowuje wysokiej jakości produkty z zakresu okablowania strukturalnego. Od centrum danych po automatykę przemysłową – nasze produkty zapewniają doskonałą funkcjonalność, która jest niezbędna do utrzymania obiektu w stanie najwyższej gotowości.

Wiodące produkty i rozwiązania w zakresie okablowania przemysłowego

Nasze rozwiązania i produkty z zakresu okablowania dla przedsiębiorstw zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałym działaniu w wymagających środowiskach o dużej gęstości.

Puszka z płytą czołową ze stali nierdzewnej IP67 1, 2 i 4 porty 128 x 128mm – Biała

Rozwiązanie Molex IP67 Kategorii 6A zostało zaprojektowane w celu wspierania transmisji danych z predkością 10Gb/s w obszarach roboczych w których...

Ucz się więcej
Adapter gniazda DataGate do montażu na szynie DIN

Adapter gniazda do montażu na szynie DIN zapewnia zakończenie kabla sieciowego gniazdem DataGate. Można go zamontować na standardowej szynie DIN...

Ucz się więcej
Obudowa do montażu na szynie DIN, niezaładowana Gen II

Niezaładowana obudowa do montażu na szynie DIN zapewnia skuteczne rozwiązanie dla sieci przemysłowych wewnątrz szaf sterowniczych i rozdzielczych, w których...

Ucz się więcej
Ekranowany moduł IP67 Kat.6A 568A/B

Rozwiązanie Molex IP67 Kategorii 6A zostało zaprojektowane w celu wspierania transmisji danych z predkością 10Gb/s w obszarach roboczych w których...

Ucz się więcej
Ekranowany kabel krosowy IP67-IP67 1-5m – Czarny

Rozwiązanie Molex IP67 Kategorii 6A zostało zaprojektowane w celu wspierania transmisji danych z predkością 10Gb/s w obszarach roboczych w których...

Ucz się więcej
Modularny wtyk RJ45 kategorii 6A do łączy MPTL

Modularny ekranowany wtyk kategorii 6A firmy Molex została zaprojektowany do obsługi sieci 10 Gb i może być łatwo zakończony przy...

Ucz się więcej
Molex wprowadza na rynek nowe Zewnętrzne ekranowane rozwiązanie Kategorii 6A

Molex oferuje produkty komunikacji zewnętrznej, które chronią przed warunkami klimatycznymi połączenie pomiędzy zewnętrznym punktem dostępu bezprzewodowego lub kamerą bezpieczeństwa a...

Ucz się więcej
Bekaert Jiangyin

Ta fabryka materiałów stopowych potrzebowała wdrożyć okablowanie strukturalne, które mogłoby sprostać przyszłym wymaganiom w zakresie przepustowości, wspierając Przemysł 4.0.

POBIERZ CASE STUDY (w języku angielskim)
Mahindra

To skalowalne, modułowe rozwiązanie sieciowe zostało zaprojektowane w celu wsparcia kolejnych etapów rozwoju fabryki motoryzacyjnej.

POBIERZ CASE STUDY (w języku angielskim)
Znajdź swój lokalny zespół

Molex Connected Enterprise Solutions działa poprzez globalną sieć zespołów handlowych i technicznych, dystrybutorów oraz przeszkolonych przez Molex instalatorów.

Znajdź swój lokalny zespół
Inne rozwiązania firmy Molex

Klienci polegają na globalnym potencjale firmy Molex i jej wiodącej na rynku wiedzy specjalistycznej w zakresie dostarczania połączeń przełomowych. Te produkty i rozwiązania mogą być również istotne dla klientów z branży przemysłowej/produkcyjnej.

Woodhead

Wiodące w branży rozwiązania elektryczne dla trudnych środowisk pracy. Od oświetlenia przenośnego po dystrybucję energii elektrycznej, wspierające potrzeby takich branż jak budownictwo komercyjne, użytkowe, petrochemiczne oraz produkcja żywności i napojów.

Zobacz katalog (w języku angielskim)
Flamar

Własne możliwości projektowe i produkcyjne, wyposażone w najnowocześniejsze linie wtryskarek, które umożliwiają nam spełnienie wymagań naszych klientów w zakresie najwyższej jakości kabli automatyki przemysłowej.

Zobacz broszurę (w języku angielskim)