x
earth

CUSTOMIZE YOUR EXPERIENCE

MOLEX CONNECTED ENTERPRISE SOLUTIONS – NASZE BIURA NA ŚWIECIE

locations-page-mapRegion Ameryki Płn. i  Płd.

Molex Connected Enterprise Solutions

2222 Wellington Court
Lisle, IL 60532

USA

Tel: +1 866 733-6659
Fax: +1 630 813 9770

Kontakt dla klientów: Lora Jeffrey
Email: lora.jeffrey@molex.com
Tel: +1 630 527 4542
Toll Free: +1 866 733 6659
Fax: +1 630 813 4542

Dyrektor Handlowy: Lauren Straub
Email: lauren.straub@molex.com
Tel: +1 630 383-6066

Region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki

Wielka Brytania

Molex Connected Enterprise Solutions
Molex UK, a Branch of Molex BV
1000 Lakeside
North Harbour, Western Road
Portsmouth
Hampshire, PO6 3EN
Anglia

Tel: +44 2392 205 800

Dyrektor Handlowy: Adrian Newsome
Tel: +44 (0) 7714 853 690
Email: Adrian.Newsome@molex.com

Kontakt dla klientów: Julian King
Tel: +44 (0) 2392 205 805
Email: julian.king@molex.com

Europy

Molex Connected Enterprise Solutions
Gdański Business Center II,
ul. Inflancka 4,
00-189 Warszawa,
Polska

Tel: +48 22 3957 190
GSM: +48 (601) 8700 66

Dyrektor Handlowy: Artur Czereszko
Tel: +48 (601) 8700 66
Email: artur.czereszko@molex.com

Kontakt dla klientów: Justyna Zbyszyńska
Tel: +48 58 530 6217
Email: jzbyszynska@molex.com

Polska

Molex Connected Enterprise Solutions
Sp. z o.o.
ul. Tczewska 2,
83-112 Lubiszewo, Rokitki
Polska

Tel: +48 58 530 62 00
Fax: +48 58 530 62 01

Dyrektor Handlowy: Jaroslaw Strzesak
Tel: +48 (603) 9483 30
Email: jaroslaw.strzesak@molex.com

Kontakt dla klientów: Przemyslaw Bukowski
Tel: +48 58 5306248
Email: przemyslaw.bukowski@molex.com

Polska (Złącza i wiązki kablowe)

Molex Polska Sp. z o.o.
ul. Modlińska 310/312,
03-152 Warszawa
Polska

Tel: +48 22 862 14 81
Tel. kom: +48 600 086 296

Country Manager: Paweł Grabicki
Tel: +48 22 862 14 82
Email: pawel.grabicki@molex.com

Kontakt dla klientów: Joanna Gnap
Tel: +48 22 862 14 81
Email: joanna.gnap@molex.com

Rosja i WNP

Molex Connected Enterprise Solutions

BC Park Place
Office E1001

117198 Moskwa
113/1 Leninsky prospect

Russia

Tel/Fax: +7 495 6426455

Customer service tel: +48 58 530 62 15

Dyrektor Handlowy: Mark Bondarev
Tel: +7 (495) 642-64-55
Email: mark.bondarev@molex.com

Kontakt dla klientów: Justyna Zbyszyńska
Tel: +48 58 530 6217
Email: jzbyszynska@molex.com

Bliski Wschód

Molex CES Middle East (Br)
Office G39, Building 5E-B
PO Box 293723,
Dubai Airport Free Zone
Dubai

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Tel: +971 4 2990430

Dyrektor Handlowy: Suresh Nair
Tel: +971 50 6508489
Email: Suresh.Nair@molex.com

Kontakt dla klientów: Przemyslaw Bukowski
Tel: +48 58 5306248
Email: przemyslaw.bukowski@molex.com

RPA

Molex Connected Enterprise Solutions
Suite 111, Spaces
Design Quarter

Nicol Grove Office Park, Leslie Road 

Fourways 2055 

South Africa

Tel: +27 11 513 4225
Fax: +27 11 513 3068

Dyrektor Handlowy: Kevin McDonald

Tel: + 27 11 513 4225 

Email: kevin.mcdonald@molex.com


Kontakt dla klientów: Julian King
Tel: +44 (0) 2392 205 805
Email: julian.king@molex.com

Region Azji i Pacyfiku

Australia i Oceania

Molex Connected Enterprise Solutions Pty. Ltd
60-78 Abey Road
Cobblebank 3338
Melbourne, Victoria
Australia

Tel: +61 3 9971 7111
Fax: +61 3 9971 7199
email: MPN.Orders@molex.com

Dyrektor Handlowy: Damien Boras
Tel: +613 9971 7111
Email: damien.boras@molex.com

Chiny

Molex Connected Enterprise Solutions
Unite I/J, 27F
Hua Run Time Square
No 500 Zhang Yang Rd
Pu Dong New District
Shanghai
Chiny

Tel: +86 215 048 0889
Fax: +86 215 862 5591

Dyrektor Handlowy: Timothy Lam
Tel: +86-13600480481
Email: timothy.lam@molex.com

Kontakt dla klientów: Mary Chen
Tel: +86-21-50480889
Email: mary.chen@molex.com

Indie

Molex India Ltd
Plot 6-A Sadaramangala
Industrial Area Kadugodi
Bangalore 560 067
Indie

Tel: +91 80 4129 3500
Fax: +91 80 4129 3601

Dyrektor Handlowy:: Deepak Jagtiani
Tel: +91-9379915287
Email: deepak.jagtiani@molex.com

Kontakt dla klientów: Ravi Ravindra
Tel: +91-080 41293529
Email: ravi.ravindra@molex.com

Korzystając z tej strony internetowej użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji

Ustawienia plików cookies na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies", aby dać Ci najlepszą możliwość przeglądania zawartości strony. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies kliknij "Akceptuję". W przeglądarce internetowej możesz zawsze zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Zamknij