x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski Region: Americas

Nasza gwarancja

Molex Connected Enterprise Solutions oferuje standardową 1-roczną Gwarancję Produktową na swoje produkty. Dodatkowo oferujemy kompleksową 25 letnią Gwarancję na Wydajność Systemu i Aplikacji dla rozwiązań pasywnych zainstalowanych przez Certyfikowanych Instalatorów lub kompletną 25-letnią Autoryzowaną Gwarancje Produktową dotyczącą rozwiązań pasywnych zainstalowanych przez naszych Autoryzowanych Instalatorów. W celu wsparcia 25 letnich gwarancji Molex Connected Enterprise Solutions wyselekcjonował i przeszkolił profesjonalistów dzięki Programowi Partnera Biznesowego.

Połączenie naszego szkolenia i gwarancja zapewnia naszym klientom pewność, że ich infrastruktura sieci jest obsługiwany przez cały okres jej eksploatacji. Aby zapoznać się z szczegółami odnośnie postanowień gwarancyjnych prosimy kliknąć na właściwy link poniżej:

Aby znaleźć Partnera Biznesowego Molex Connected Enterprise Solutions z Twojego regionu skontaktuj się z najbliższym biurem sprzedaży bądź Regionalnym Dyrektorem Handlowym lub też prosimy wypełnić formularz a wówczas odpowiedni przedstawiciel skontaktuje się z Państwem.

Dla instalacji, które nie kwalifikują się do żadnej z rozszerzonych gwarancji, oferujemy roczną gwarancję na produkt. Kliknij ten link, aby poznać warunki rocznej gwarancji produktowej.

Wsparcie klienta odbywa się poprzez internetowy Portal Wsparcia Klienta CSP (Customer Support Portal) dostępny w języku angielskim, rosyjskim i polskim.  Polska wersja językowa dostępna jest tutaj

Pomocy w zakresie obsługi portalu CSP i wszystkich wniosków udziela:

Arkadiusz Wozniak, tel. +48 603 948 242