x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski

Dział handlowy

Ameryka Płn. i Płd.

Lauren Straub – Regionalny Dyrektor Handlowy
Tel: +1 630-383-6066
email: Lauren.Straub@molex.com


Europa, Bliski Wschód i Afryka

Europa Północna

Adrian Newsome – Regionalny Dyrektor Handlowy
Tel : +44 (0) 7714 853 690
email: Adrian.Newsome@molex.com

Bliskiego Wschodu I Afryki Północnej

Suresh Nair – Regionalny Dyrektor Handlowy
Tel: +971 50 6508489
email: Suresh.Nair@molex.com

Europa Środkowa i WSCHODNIA

Artur Czereszko – Regionalny Dyrektor Handlowy
Tel: +48 (601) 8700 66
email: artur.czereszko@molex.com

Rosja i WNP

Mark Bondarev – Regionalny Dyrektor Handlowy
Tel: +7 (495) 642-64-55
email: mark.bondarev@molex.com 

Afryka Południowa i Subsaharyjska

Kevin McDonald – Regionalny Dyrektor Handlowy
Tel: +27 10 823 2208
email: kevin.mcdonald@molex.com


Region Azji i Pacyfiku

Australia i Nowa Zelandia

Damien Boras – Regionalny Dyrektor Handlowy
Tel: +61 447 364 861
email: damien.boras@molex.com

Chiny

Timothy Lam – Regionalny Dyrektor Handlowy
Tel: + 86 1360 048 0481
email: timothy.lam@molex.com

Indie i Azja Południowo-Wschodnia

Deepak Jagtiani – Regionalny Dyrektor Handlowy
Tel: +91 80 6683 8400
email: deepak.jagtiani@molex.com

Korzystając z tej strony internetowej użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji

Ustawienia plików cookies na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies", aby dać Ci najlepszą możliwość przeglądania zawartości strony. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies kliknij "Akceptuję". W przeglądarce internetowej możesz zawsze zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Zamknij