x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski Region: Americas
Dziesiątki lat innowacji

Wykorzystujemy 30 lat doświadczenia i łączymy je z globalną wiedzą ekspercką firmy Molex i Koch, aby sprawić, że dostarczymy Ci wyjątkowo wiele zalet potrzebnych w Twoim przygotowaniu do tworzenia systemów połączeń przyszłości. Nasze silne relacje z klientami w centrach danych, przemyśle, edukacji i służbie zdrowia pozwala nam dostarczyć techniczne wsparcie eksperckie pozwaląjce Ci pokonać wyzwania w działaniu.

Skupianie się na usługach

Nasz zespół podejmuje szeroko działania konsultacyjne, aby pomóc Ci skonfigurować okablowanie strukturalne zaprojektowane w zgodzie z Twoimi wyjątkowymi wymaganiami. Jesteśmy gotowi zareagować na wszelkie Twoje pytania i zaoferować pomoc szkoleniową, abyś był w stanie uzyskać jak najwięcej dzięki używaniu naszych rozwiązań.

Rozwiązania dla Wytrzymałości

Dopasowujemy nasze rozwiązania, aby zapewnić, że spełnią Twoje oczekiwania związane z Twoją firmą, zaczynając od Przemysłu 4.0 czy dostosowywania budynków do bycia tzw. budynkami inteligentnymi do wysoko wydajnej sieci czy sieci 5G. Nasze produkty oraz rozwiązania są wspierane wszechstronnym systemem 25 letnich gwarancji, jeśli są one instalowane przez certyfikowanych partnerów, dając Ci tym samym spokój, że nasze okablowanie strukturalne w pełni spełni Twoje oczekiwania przez długi lata jego użytkowania.

Kariera w Molex

Odkryj zalety jakie zapewnia dołączenie do naszego zespołu.

Zobacz dostępne pozycje