x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski Region: Americas

Szkolenie dla instalatorów

Molex Connected Enterprise Solutions współpracuje z globalną siecią instalatorów i konsultantów, którzy zapewniają instalację i wdrożenie naszych produktów. Nasza bogata oferta szkoleń zapewni Państwu całą wiedzę potrzebną do pracy z produktami Molex.

Aby zapewnić użytkownikom końcowym wysoką jakość usług, wymagamy od instalatorów i konsultantów ukończenia odpowiedniego szkolenia online. Tylko Certyfikowani Instalatorzy mogą rejestrować instalacje pod kątem naszych 25-letnich gwarancji systemowej i aplikacyjnej.

Uzyskanie Statusu Certyfikowanego Partnera Biznesowego

Program Partnera Biznesowego Molex to jeden z najbardziej wszechstronnych programów szkoleniowych w zakresie okablowania strukturalnego. W ramach niego poznasz najlepsze praktyki dotyczące instalacji, wytyczne dotyczące testowania oraz standardy zastosowań.

W zależności od wybranego kursu otrzymasz do 15 modułów szkoleniowych dopasowując zakres do własnej specjalizacji. Tematy obejmują podstawy instalacji okablowania strukturalnego, zaawansowane projektowanie okablowania strukturalnego oraz rozwiązania światłowodowe.

Nasze kursy on-line są całkowicie bezpłatne i można z nich korzystać w dowolnym czasie. Można również zorganizować kursy osobiste na żywo, jednak wiąże się to z kosztami.

Aby rozpocząć, najpierw zarejestruj bezpłatne konto na naszym portalu obsługi klienta – CSP.

Wymagania

Wymagania dotyczące kursu zależą od wybranego rodzaju certyfikacji:

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w szkoleniu będą musieli uzyskać wstępną akceptację regionalnego dyrektora sprzedaży firmy Molex. Oczekiwania obejmują zwykle doświadczenie w zakresie instalacji okablowania, dobrą reputację i stabilność finansową.

Ponadto Integratorzy Systemów będą musieli najpierw ukończyć szkolenie dla Certyfikowanych Instalatorów.

Akredytacja

6 z naszych szkoleń umożliwia otrzymanie kredytów BICSI Continuing Education Credits (CECs) .

Posiadamy również akredytację CPD. Jeśli chcą Państwo otrzymać osobny certyfikat CPD z potwierdzeniem zdobytych punktów, prosimy o zaznaczenie tego pola w formularzu szkoleniowym podczas rejestracji na kurs.

Więcej informacji można znaleźć w najnowszym katalogu szkoleniowym firmy Molex.

Portal Obsługi Klienta CSP

Zapewniamy stałe wsparcie zarejestrowanym Partnerom Biznesowym poprzez Portal Wsparcia Klienta (CSP).

CSP służy do uzyskania lub odnawiania certyfikatu Partnera Biznesowego, zgłaszania się na szkolenia i ubiegania się o gwarancje. Ponadto można korzystać z forum „Zapytaj eksperta”, aby nawiązać kontakt z użytkownikami i specjalistami firmy Molex. Uzyskasz również dostęp do naszej kluczowej dokumentacji, najlepszych praktyk branżowych, wiadomości firmy Molex, narzędzi dla konsultantów i biuletynów technicznych.

Aby poznać korzyści płynące z CSP, zarejestruj bezpłatne konto