x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski

Patchcordy i Pigtaile

Grupa produktów
Rozwiązanie
Grupa produktów
Rodzina produktów
Medium
Rodzina produktów - szczegółowo
Elementy okablowania
ZdjęciePart #Opis
91.10.332.00200 Pig-tail MM 50/125 OM3 Simplex ST, LSZH, 2.0m
91.10.432.00200 Pig-tail MM 50/125 OM4 Simplex ST, LSZH, 2.0m
91.10.532.00200 Pig-tail MM 50/125 OM2 Simplex ST, LSZH, 2.0m
91.10.632.00200 Pig-tail MM 62.5/125 OM1 Simplex ST, LSZH, 2.0m
91.10.832.00200 Pig-tail SM 9/125 OS2 Simplex ST, LSZH, 2m
91.30.332.00200 Pig-tail MM 50/125 OM3 Simplex SC, LSZH, 2.0m
91.30.432.00200 Pig-tail MM 50/125 OM4 Simplex SC, LSZH, 2.0m
91.30.532.00200 Pig-tail MM 50/125 OM2 Simplex SC, LSZH, 2.0m
91.30.632.00200 Pig-tail MM 62.5/125 OM1 Simplex SC, LSZH, 2.0m
91.30.832.00200 Pig-tail SM 9/125 OS2 Simplex SC, LSZH, 2m
91.A0.352.00200 Pig-tail MM 50/125 OM3 Duplex MT-RJ męski, LSZH, 2m
91.A0.452.00200 Pig-tail MM 50/125 OM4 Duplex MT-RJ męski, LSZH, 2m
91.A0.552.00200 Pig-tail MM 50/125 OM2 Duplex MT-RJ męski, LSZH, 2m
91.A0.652.00200 Pig-tail MM 62.5/125 OM1 Duplex MT-RJ męski, LSZH, 2m
91.A0.852.00200 Pig-tail SM 9/125 OS2 Duplex MT-RJ męski, LSZH, 2m
91.C0.832.00200 Pig-tail SM 9/125 OS2 Simplex SC APC, LSZH, 2m
91.F0.332.00200 Pig-tail MM 50/125 OM3 Simplex FC, LSZH, 2m
91.F0.432.00200 Pig-tail MM 50/125 OM4 Simplex FC, LSZH, 2m
91.F0.532.00200 Pig-tail MM 50/125 OM2 Simplex FC, LSZH, 2m
91.F0.632.00200 Pig-tail MM 62.5/125 OM1 Simplex FC, LSZH, 2m
91.F0.832.00200 Pig-tail SM 9/125 OS2 Simplex FC, LSZH, 2m
91.L0.332.00200 Pig-tail MM 50/125 OM3 Simplex LC, LSZH, 2m
91.L0.432.00200 Pig-tail MM 50/125 OM4 Simplex LC, LSZH, 2m
91.L0.532.00200 Pig-tail MM 50/125 OM2 Simplex LC, LSZH, 2m
91.L0.632.00200 Pig-tail MM 62.5/125 OM1 Simplex LC, LSZH, 2m

Korzystając z tej strony internetowej użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji

Ustawienia plików cookies na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies", aby dać Ci najlepszą możliwość przeglądania zawartości strony. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies kliknij "Akceptuję". W przeglądarce internetowej możesz zawsze zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Zamknij