x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski

Adaptery, złącza

Grupa produktów
Rozwiązanie
Grupa produktów
Rodzina produktów
Medium
Rodzina produktów - szczegółowo
Elementy okablowania
ZdjęciePart #Opis
106127-0310 Adapter Duplex LC MM z przesłoną przeciwkurzową, Beżowy
106127-1300 Adapter Duplex LC SM z przesłoną przeciwkurzową, Niebieski
18282-003X, 18282-0040, 18282-010X, 18282-01XX, 18282-02XX Adaptery Duplex SC
18282-004X, 18282-0089, 18282-0092, 18282-011X, 18282-017X, 18282-018X, 18282-0190, 18282-02XX Adaptery Duplex LC
18282-0055, 18282-0056 Adapter Quad LC
18282-005X, 18282-0093, 18282-0094, 18282-012X, 18282-019X, 18282-02XX Adaptery Quad LC
18282-0060 Adapter LC, duplex MM OM1/OM2, ferrula z fosforobrązu, montaż na wcisk, bez przesłony przeciwkurzowej, Beżowy
18282-0064 Adapter LC, duplex SM OS1, ferrula z cyrkonii, montaż na wcisk, bez przesłony przeciwkurzowej, Niebieski
18282-0065 ST SM adapter (złączka)
18282-0075 Adapter FC, łącznik centrujący ze spieku ceramicznego, montowany w otwór ST
18282-0076, 18282-0077, 18282-0085, 18282-0086, 18282-01XX, 18282-02XX Adaptery Simplex SC
18282-0126 Adapter Quad LC MM OM4, bez przesłony przeciwkurzowej, Różowy
84-5-STA-DIM ST MM adapter (złączka)
AFR-00357 Płytka Sześciodrożna (do szafki LI-24/Paneli RFR-0020X/Platformy WPS), 6xST MM/SM (6FO)
AFR-00358 Płytka Sześciodrożna (do szafki LI-24/Paneli RFR-0020X/Platformy WPS), 3xDuplex SC SM OS1/OS2, Niebieski (6FO)
AFR-00362 Płytka Sześciodrożna (do szafki LI-24/Paneli RFR-0020X/Platformy WPS), 6xDuplex SC MM OM1/OM2, Beżowy (12FO)
AFR-00363 Płytka Sześciodrożna (do szafki LI-24/Paneli RFR-0020X/Platformy WPS), zaślepka, 4szt
AFR-00364 Płytka Sześciodrożna (do szafki LI-24/Paneli RFR-0020X/Platformy WPS), 6xST, niewyposażony (6FO), 4szt
AFR-00365 Płytka Sześciodrożna (do szafki LI-24/Paneli RFR-0020X/Platformy WPS), 6xDuplex LC SM OS1/OS2, Niebieski (12FO)
AFR-00366 Płytka Sześciodrożna (do szafki LI-24/Paneli RFR-0020X/Platformy WPS), 6xDuplex LC MM OM1/OM2, Beżowy (12FO)
AFR-00367 Płytka Sześciodrożna (do szafki LI-24/Paneli RFR-0020X/Platformy WPS), 3xDuplex SC, niewyposażony (6FO), 4szt
AFR-00368 Płytka Sześciodrożna (do szafki LI-24/Paneli RFR-0020X/Platformy WPS), 6xDuplex SC SM OS1/OS2, Niebieski (12FO)
AFR-00369 Płytka Sześciodrożna (do szafki LI-24/Paneli RFR-0020X/Platformy WPS), 3xQuad LC SM OS1/OS2, Niebieski (12FO)
AFR-00370 Płytka Sześciodrożna (do szafki LI-24/Paneli RFR-0020X/Platformy WPS), 3xQuad LC MM OM1/OM2, Beżowy (12FO)
AFR-00372 Płytka Sześciodrożna (do szafki LI-24/Paneli RFR-0020X/Platformy WPS), 3xDuplex SC MM OM3 z przesłoną, Aqua (6FO)

Korzystając z tej strony internetowej użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji

Ustawienia plików cookies na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies", aby dać Ci najlepszą możliwość przeglądania zawartości strony. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies kliknij "Akceptuję". W przeglądarce internetowej możesz zawsze zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Zamknij