x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski

Adaptery, złącza

Grupa produktów
Rozwiązanie
Grupa produktów
Rodzina produktów
Medium
Rodzina produktów - szczegółowo
Elementy okablowania
ZdjęciePart #Opis
106127-0310 Adapter Duplex LC MM z przesłoną przeciwkurzową, Beżowy
106127-1300 Adapter Duplex LC SM z przesłoną przeciwkurzową, Niebieski
18282-0033 Adapter Duplex SC MM OM1/OM2, bez przesłony przeciwkurzowej, Beżowy
18282-0034 Adapter SC, duplex MM OM1/OM2, montaż na wcisk, Beżowy
18282-0035 Adapter Duplex SC MM OM3, bez przesłony przeciwkurzowej, Aqua
18282-0036 Adapter SC, duplex MM OM3, montaż na wcisk, Aqua
18282-0037 Adapter Duplex SC SM OS1/OS2, bez przesłony przeciwkurzowej, Niebieski
18282-0038 Adapter SC Duplex SM, montaż na wcisk, niebieski
18282-0039 Adapter Duplex SC APC SM OS1/OS2, bez przesłony przeciwkurzowej, Zielony, montowany na śruby
18282-0039,18282-0040 Adapter SC Duplex
18282-0040 Adapter Duplex SC APC SM OS1/OS2, bez przesłony przeciwkurzowej, Zielony, montowany na wcisk
18282-0041 Adapter Duplex LC MM OM1/OM2, bez przesłony przeciwkurzowej, Beżowy
18282-0043 Adapter Duplex LC OM3, bez przesłony przeciwkurzowej, Aqua
18282-0045 Adapter Duplex LC SM, bez przesłony przeciwkurzowej, Niebieski
18282-0047 Adapter Duplex LC APC SM OS1/OS2, bez przesłony przeciwkurzowej, Zielony, montowany na śruby
18282-0049 Adapter Quad LC MM OM1/OM2, bez przesłony przeciwkurzowej, Beżowy
18282-0051 Adapter Quad LC MM OM3, bez przesłony przeciwkurzowej, Aqua
18282-0053 Adapter Quad LC SM OS1/OS2, bez przesłony przeciwkurzowej, , Niebieski
18282-0055 Adapter Quad LC APC SM OS1/OS2, bez przesłony przeciwkurzowej, Zielony, montowany na śruby
18282-0055, 18282-0056 Adapter Quad LC
18282-0056 Adapter Quad LC APC SM OS1/OS2, bez przesłony przeciwkurzowej, Zielony, montowany na wcisk
18282-0060 Adapter LC, duplex MM OM1/OM2, ferrula z fosforobrązu, montaż na wcisk, bez przesłony przeciwkurzowej, Beżowy
18282-0064 Adapter LC, duplex SM OS1, ferrula z cyrkonii, montaż na wcisk, bez przesłony przeciwkurzowej, Niebieski
18282-0065 ST SM adapter (złączka)
18282-0075 Adapter FC, łącznik centrujący ze spieku ceramicznego, montowany w otwór ST

Korzystając z tej strony internetowej użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji

Ustawienia plików cookies na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies", aby dać Ci najlepszą możliwość przeglądania zawartości strony. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies kliknij "Akceptuję". W przeglądarce internetowej możesz zawsze zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Zamknij