x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski

12 Włóknowy kabel połączeniowy ModLink MM OM5, “Low Loss” LSZH, F-F, polaryzacja B, 10m

'

Part No: 91-X2244-9L0100

Region: global

Molex oferuje zaawansowane kable światłowodowe typu Plug and Play. Kable fabrycznie posiadają bardzo wysokie parametry optyczne, elastyczny system konfiguracji a ich instalacja jest bardzo ekonomiczna.

ModLink jest idealny w zastosowaniach o znaczeniu krytycznym, takich jak centra danych i sieci pamięci masowych gdzie szybka instalacja jest najważniejsza, a środowiska, w których dokonują się przniesienia, zmiany i rozbudowy są częste lub wykonywane we własnym zakresie.

Cechy i zalety Informacja techniczna Related Products
  • Okrągła, elastyczna powłoka zewnętrzna ułatwiająca łatwe prowadzenie i instalację
  • Dostępne w konstrukcjach Plenum (OFNP), Riser (OFNR) oraz LS0H
  • Wiodąca w branży niska strata wtrąceniowa (maks. 0,35dB strat wtrąceniowych dla zoptymalizowanych laserowo włókien OM5, typowo 0,10dB)
  • Kable dostępne w wiązkach 12 i 24 włóknowych
  • Zaawansowane kable światłowodowe ModLink są w 100% testowane fabrycznie
  • Fabrycznie montowane haki w celu ochrony włókien podczas instalacji

MECHANICZNA
Trwałość: 1000 cykli
Siła nacisku na piny prowadzące: 3 lbs
Nominalna średnica zewnętrzna: 4,5 mm (0,177 cala)
Waga kabla: 19 kg/km (12,8 lb/kft)

Minimalny promień gięcia
Instalacja: 2,5 cala (6,35 cm)
Długoterminowe: 1,18 cala (3,18 cm)
Maksymalne długoterminowe obciążenie rozciągające: 90 lbf (440 N)
Temperatura pracy: od -0° do 70°C (od 32°F do 158°F)
Temperatura przechowywania: od -40° do 70°C (od -40°F do 158°F)
Temperatura instalacji: od -0° do 70°C (od 32°F do 158°F)

Kolor powłoki:
Wielomodowy OM5: Limonkowy

ELEKTRYCZNA
Maksymalna strata wtrąceniowa złącza:
Konstrukcja OM5 Low Loss: 0,35 dB
Szerokość pasma:
@ 850nm 4700 MHz/km
@ 953nm 2470 MHz/km
@ 1300nm 500 MHz/km
Tłumienie:
@ 850nm < 3,0 dB/km
@ 953nm < 2,3 dB/km
@ 1300nm < 1,5 dB/km

STANDARDY BRANŻOWE
Międzynarodowe: ISO/IEC 11801
Północno-amerykańskie: ANSI/TIA-568.3-D

INFORMACJE REFERENCYJNE
Aplikacje: systemy Modlink są zaprojektowane do obsługi różnych topologii szybkich sieci, w tym:
SWDM 40G/100G
IEEE 802.3 40GBaseSR4/100GBaseSR10/100GSR4
IEEE 802.3 10GBase-SR/SW 10 Gbps
Fiber Channel 400-M5-SN-1 4 Gb/s
Fiber Channel 1200-M5E-SN1 10 Gb/s
Fiber Channel FC-PH 1 Gb/s
IEEE 802.3 1000Base-SX/LX 1 Gbps
FDDI 100 Mb/s
IEEE 802.3 FOIRL 10 Mb/s
IEEE 802.3 10Base-F 10 Mb/s
ATM 155 Mb/s, 622 Mb/s, 1,2 Gb/s. 2,4 Gb/s

Korzystając z tej strony internetowej użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji

Ustawienia plików cookies na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies", aby dać Ci najlepszą możliwość przeglądania zawartości strony. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies kliknij "Akceptuję". W przeglądarce internetowej możesz zawsze zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Zamknij