x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski Region: Americas

Wielokrotnie nagradzany dostawca usług IT współpracuje z firmą Molex w celu stworzenia swojej przełomowej nowej siedziby

aspire building interior

Aspire Technology Solutions to wielokrotnie nagradzany dostawca usług zarządzania i dostępu internetowego, specjalizujący się w udostępnianiu zasobów w chmurze, łączności i wsparciu IT.

Firma założona w 2006 roku, z siedzibą w Gateshead Tyne & Wear, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm informatycznych w Wielkiej Brytanii. Wśród szeregu rozwiązań Aspire zainwestował miliony w uruchomienie własnej sieci światłowodowej na północnym wschodzie. Ultrafast Dedicated Connectivity (UDC), oferuje jedne z najszybszych prędkości łączności i jedną z najbardziej niezawodnych usług dostępnych w kraju.

Aspire jest również certyfikowanym instalatorem okablowania Molex Connected Enterprise Solutions i współpracuje z Molex, aby dostarczać szereg rozwiązań w całej Wielkiej Brytanii.

WYZWANIE
Wzrost firmy z roku na rok i dodanie ponad 70 nowych pracowników do swojego zespołu zmusiło firmę Aspire do zbudowania nowej siedziby, która dałaby im przestrzeń do dalszego realizowania swoich ambitnych planów rozwoju.

Więcej informacji, prosimy o pobranie pełnej wersji opisu w postaci dokumentu case study

Do Pobrania