x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski

Kasety światłowodowe ModLink

'

Part No: MLCXXXXXXXX

Region: global

System światłowodowy Molex “plug & play” zapewnia najwyższej jakości parametry transmisyjne połączeń dzięki 100% fabrycznemu testowaniu produktu. Umożliwia elastyczną konfigurację systemu okablowania i szybką, ekonomiczną instalację.

System ModLink jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań o znaczeniu krytycznym dla takich użytkowników jak Centra Przetwarzania Danych czy Sieci Pamięci Masowych (SAN), w których zasadniczą rolę odgrywa szybkość instalacji, oraz w środowiskach, w których często są dokonywane przeniesienia, rozbudowy i zmiany.

Cechy i zalety Informacja techniczna
  • W pełni funkcjonale kasety światłowodowe konwertujące interfejs MTP/MPO na standardowe złącza LC, SC, MT-RJ lub ST
  • Przodujące w branży pod względem niskich tłumienności kasety OS1/OS2, OM3 i OM4
  • Kasety dostępne w wersji 12 i 24 włóknowej
  • Kasety można instalować w dowolnych standardowych czy specjalnych panelach i skrzynkach naściennych firmy Molex
  • Identyfikacja portów na panelu przednim oraz pole na etykiety na wierzchu kasety do celów dokumentacji włókien
  • Wyniki testów załączone do każdej kasety

INFORMACJE OGÓLNE
Tłumienie maksymalne
Nisko tłumienne laser. optymalizowane
OM3 & OM4: 0.50dB/Kaseta
Wersja OM1 & OM2s: 0.90 dB/Kaseta
Nisko tłumienne OS1/2: 0.50 dB/Kaseta
Wymiary: 1.33”wys. x 3.41”szer. x 4.1”gł.
Obudowa: aluminium, powłoka lakier proszkowy czarny, napisy białe
Montowane w skrzynkach na przyciski zatrzaskowe.
Numer seryjny dodany celem identyfikacji

ZASTOSOWANIE
System ModLink jest przeznaczone do
stosowania w różnych topologiach szybkich sieci takich jak:

IEEE 802.3 10GBase-SR/SW 10Gbps
IEEE 802.3 10GBase-LX4 10Gbps
Fibre Channel 400-M5-SN-1 4Gbps
Fibre Channel 1200-M5E-SN1 10Gbps
Fibre Channel FC-PH 1Gbps
IEE 802.3ba 40/100Gbps
40GBaseSR4, 40GBaseLR4,
10GBaseSR10, 40BaseLR10

Korzystając z tej strony internetowej użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji

Ustawienia plików cookies na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies", aby dać Ci najlepszą możliwość przeglądania zawartości strony. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies kliknij "Akceptuję". W przeglądarce internetowej możesz zawsze zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Zamknij