x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski

Preterminowane luminescencyjne kable światłowodowe LumaLink MPO

'

Part No: Z91-00013X-XXX, ZKIT-000005

Region: global

Preterminowane luminescencyjne kable LumaLink MPO firmy Molex zostały stworzone, aby umożliwić podświetlenie kabla na całej jego długośći. Efekt podświetlenia uzyskano poprzez odpowiednie połączenie światłowodu z przewodem elektroluminescencyjnym.

Kable LumaLink są preterminowane złączem MPO i są podświetlane na całej swojej długości co znacznie ułatwia zarządzanie okablowaniem. Podświetlenie zapewnia 100% identyfikację wizualną obu końców kabla, lokalizację zapasu kabla oraz jego ułożenie.

Unikatowy efekt podświetlenia kabla na całej jego długości można uzyskać w łatwy sposób dzięki zastosowaniu zasilania przy pomocy zasilacza z złączem magnetycznym.

Zastosowano złącza MPO o dużym zagęszczeniu, które zapewniają połączenie 12 włókien jednocześnie. Złącza posiadają obudowę typu “pushpull” dzięki czemu dają one możliwość szybkiej i niezawodnej realizacji połączenia.

Cechy i zalety Informacja techniczna Related Products
  • Złącza MPO 12 włóknowe
  • Testowane w 100%
  • 100% identyfikacja wizualna zapewniona na całej długości kabla
  • Zasilanie przy pomocy zasilacza ze złączem magnetycznym
  • Do zastosowania w aplikacjach wymagających dużego zagęszczenia instalacji

MECHANICZNE
Rodzaj włókna: OM4
MAX. Tłumienność złącza: 0.5dB
Tłumienność włókna:
3.0 dB/km MAX@850m
1.0 dB/km MAX@1300nm
MAX. Tłumienność odbiciowa @850nm: -20dB
Średnica zewn. kabla: 4.62mm
Temperatura pracy: 0° to +60°C
Kolor pokrycia: Aqua LS0H
Zasilacz z męskim złączem magnetycznym:
Zasilanie: 2x AA Batteries(nie są dołączone)
Trwałość baterii: 3-5 godzin działania
Tryb oświetlania: jednostajny, miganie wolne, miganie szybkie
Siła naciągu: krót.okres. 450N/ciągły 150N
Min. promień zgięcia: krót.okres. 20X O.D/ciągły 10XO.D

STANDARDY BRANŻOWE
TIA-568C.3, ISO11801, EN50173,TIA- 492, TIA-568-3.D, IEC-794, IEC 60332-1 UL-1666

GWARANCJA
Aby uzyskać informację na temat warunków gwarancji prosimy zapoznać się z treścią umieszczoną na naszej stronie http://www.molexces.com.pl/About-Us/Our-Warranty/

Korzystając z tej strony internetowej użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji

Ustawienia plików cookies na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies", aby dać Ci najlepszą możliwość przeglądania zawartości strony. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies kliknij "Akceptuję". W przeglądarce internetowej możesz zawsze zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Zamknij