x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski

Kaseta ModLink 12-włóknowa 12xLC MM OM1 0,75dB

'

Part No: MLCDLC12OM1

Region: global

Fabrycznie zakończone kable światłowodowe i miedziane (tzw. Rozwiązania Plug & Play) zyskują coraz bardziej na popularności za sprawą bardzo szybkiej i wygodnej instalacji okablowania jak i bardzo dobrych parametrów transmisyjnych. Także administrowanie tego typu okablowaniem jest dużo łatwiejsze i wygodniejsze, co nabiera szczególnego znaczenia w Centrach Przetwarzania Danych oraz rozległych systemach okablowania strukturalnego. Także Rozwiązanie światłowodowe ModLink  „Plug&Play” firmy Molex nie jest tu wyjątkiem.

Zaawansowany system połączeń światłowodowych ModLink™„Plug&Play” firmy Molex zapewnia najwyższej jakości, parametry transmisyjne połączeń światłowodowych (dzięki fabrycznemu polerowaniu złącz) oraz umożliwiają elastyczną konfigurację systemu okablowania i szybką, ekonomiczną instalację systemu. System ModLink™  „Plug&Play” idealnie sprawdza się w zastosowaniach o znaczeniu krytycznym dla użytkownika, takich jak Centra Przetwarzania Danych czy Sieciach Pamięci Masowych (SAN), w których zasadniczą rolę odgrywa szybkość instalacji, oraz w środowiskach, w których częste są przeniesienia, rozbudowy i zmiany – także dokonywane własnoręcznie przez użytkownika końcowego.

Cechy i zalety Informacja techniczna Related Products
  • Autonomiczne kasety światłowodowe konwertujące interfejs MTP/MPO na standardowe złącza LC, SC, MT-RJ lub ST
  • Przodujące w branży pod względem niskich strat kasety OS1/OS2, OM3 i OM4
  • Kasety dostępne w wersjach 6-, 12- i 24-włóknowych
  • Kasety można instalować w dowolnych standardowych i specjalistycznych Panelach i Skrzynkach naściennych Molex Premise Networks,
  • Przednia identyfikacja portów oraz pole na etykiety na wierzchu kasety do celów dokumentacji włókien
  • Wyniki testów dołączone do każdej kasety

Aplikacje
Systemy ModLink są przeznaczone do różnych topologii szybkich sieci, m.in.:

IEEE 802.3 10GBase-SR/SW 10Gbps
IEEE 802.3 10GBase-LX4 10Gbps
Fibre Channel 400-M5-SN-1 4Gbps
Fibre Channel 1200-M5E-SN1 10Gbps
Fibre Channel FC-PH 1Gbps
lEE 802.3ba 40/100Gbps
40GBaseSR4, 40GBaseLR4,
lOGBaseSRlO, 40BaseLR10

Parametry mechaniczne

Parametry mechaniczne
Specyfikacja kasety
Maksymalne straty na złączu:
Włókno zoptymalizowane do sygnału laserowego: 0,90 dB/kaseta
Maksymalne straty na złączu:
Włókno zoptymalizowane do sygnału laserowego „Low Loss”: 0,90 dB/kaseta

Wymiary:
Szerokość: 86,6 mm
Wysokość: 44 mm
Głębokość: 104,1 mm
Obudowa aluminiowa lakierowana proszkowo w kolorze czarnym.
Montowane w skrzynkach na przyciski zatrzaskowe.
Numer seryjny dodany do celów identyfikacyjnych.


Korzystając z tej strony internetowej użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji

Ustawienia plików cookies na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies", aby dać Ci najlepszą możliwość przeglądania zawartości strony. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies kliknij "Akceptuję". W przeglądarce internetowej możesz zawsze zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Zamknij