x
earth

Dostosuj swoje wrażenia

Close
Change Language: polski
Niezawodność połączeń w obszarze całego Data Center

Stale rosnące zapotrzebowanie na wysokie prędkości transmisji danych oraz przepustowość doprowadziło do powstania nowej generacji światłowodów wielomodowych. Molex wprowadza własne rozwiązanie OM5 (światłowód wielomodowy), który uzupełnia zakres istniejącej technologii transmisji SWDM (Short-Wavelength Division Multiplexing) opartych o włókna OM3 i OM4. Umożliwia to transmisję na większe odległości po jednym włóknie co najmniej czterech sygnałów opartych o transmisję fal krótkich, zmniejszając tym samym ilość włókien światłowodowych w aplikacjach o dużej prędkości.

Produkty i rozwiązania OM5

Nasze produkty i rozwiązania światłowodowe zapewniają długotrwałą wydajność w wymagających środowiskach o dużej gęstości. Wybierz Molex CES, aby wdrażać zwiększanie prędkości w sieci LAN w przedsiębiorstwach oraz w Data Center.

Kable światłowodowe ModLink

Molex oferuje zaawansowane kable światłowodowe typu Plug and Play. Kable fabrycznie posiadają bardzo wysokie parametry optyczne, elastyczny system konfiguracji a...

Ucz się więcej
Światłowód krosowy, MM OM5, Duplex LC – Duplex LC, LSZH, 1m

Światłowode kable krosowe Molex jako standard posiadają powłokę LS0H. Powłoki PVC oraz Plenum są dostępne na specjalne zamówienie. Kable krosowe...

Ucz się więcej

Szybkie rozwiązania dla Data Center

Dowiedz się, w jaki sposób nasza oferta produktów i rozwiązań OM5 pomoże zwiększyć prędkość danych w Twoim Data Center.

OM5: Szerokopasmowy światłowód wielomodowy

Wzrost zapotrzebowania na wyższe prędkości transmisji i przepustowość doprowadził do innowacji w postaci technologii OM5.

Dowiedz się więcej

Korzystając z tej strony internetowej użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji

Ustawienia plików cookies na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies", aby dać Ci najlepszą możliwość przeglądania zawartości strony. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies kliknij "Akceptuję". W przeglądarce internetowej możesz zawsze zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Zamknij